Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Získali jsme Certifikát výjimečnosti!

Byli jsme oceněni za vynikající služby! Hotel Tomášov získal ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jsme získali na cestovatelském webu TripAdvisor.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 
 

Relaxace na Tomášově

Masáže

Candella Massage  -  masáž svíčkou Guergi
Dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a obnovenou energie v sobě skrývá jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky Guergi. Oheň této svíčky vytvoří romantickou uklidňující atmosféru. Příjemně zahřátý masážní olej je bohatý na minerály, hydratační látky.  Voňavé, čisté přírodní ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo a obnoví jeho energii.

Masáž krční páteře

Aromaterapeutická masáž - relaxační masáž s esenciálními oleji Young Living
Esenciální oleje Young Living – terapeutické kvality, 100% čisté, přírodní, pocházející z biofarem, výroba těchto esenciálních olejů má stejný výrobní postup, který se používal ve starém Egyptě

Masáž technikou Raindrop
Speciální jemné masážní pohyby s použitím esenciálních olejů Young Living, pracující s reflexními body na chodidlech a páteři.

Wellness a tělocvična

 

Brzy uvedeme do provozu nové wellness centrum. Co vše naleznete v našem wellness?

  • Moderně koncipovaný whirlpool s teplou vodou 35–37 °C, pro jednotlivce či skupinu max. 6 osob, s multifunkčními tryskami, s intimním osvětlením
  • Finskou saunu pro max. 4 osoby
  • Ochlazovací sprchu nebo vědro se studenou vodou
  • Kneippův chodník s volně loženými oblázky
  • Relaxační masáže určené k regeneraci celého těla
  • Tělocvičnu s parketovou podlahou, vybavenou o zrcadlovou stěnu, klimatizaci, audio/video techniku vč. mikrofonu, dřevěný ribstol (žebřina), stropní konzole na TRX cviky pro 7 osob

Doplňkové služby:

  • Odpočinková lůžka a křesla z masivního dřeva
  • Wellness recepci s příjemnou obsluhou
  • Šatní uzamykatelné skříňky
  • Ručníkový servis