Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Získali jsme Certifikát výjimečnosti!

Byli jsme oceněni za vynikající služby! Hotel Tomášov získal ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jsme získali na cestovatelském webu TripAdvisor.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 
 

Mimořádné pobyty

Valentýnské menu & Valentýnská noc na Hotelu Tomášov

 

Jak jsme již nedávno avizovali, můžete svátek zamilovaných strávit v naší Restauraci Tomášov a vychutnat si skvělé valentýnské menu. Navíc pokud budete chtít prožít krásný zamilovaný večer se vším všudy, můžete si rezervovat pokoj s romantickým výhledem na město Zlín za zvýhodněnou cenu a třeba tak překvapit svou drahou polovičku.

Valentýnské menu se skládá ze:

Skleničky vychlazeného sektu s malinou
Marinovaného lososa na rukolovém salátku s fenyklem a citrusy
Otevřených lasagní s bazalkovou pěnou
Prsíčka z kukuřičného kuřete se šalvějí v pršutu a olivové bramborové kaše
Čokoládového dortíku s malinovou omáčkou

Na Sv. Valentýna 14. února za toto menu pro 2 osoby zaplatíte 990,- Kč, jako překvapení čekejte malou pozornost pro dámu.

15., 16. a 17. února je cena menu pro 1 osobu 390,- Kč pro vás všechny, kteří nebudete moci tento svátek oslavit 14.2.

Společně s výborným menu si můžete rezervovat pokoj na Hotelu Tomášov. Nabízíme pokoj s romantickým výhledem na Zlín pro 2 osoby za 1800,- Kč. Valentýnskou noc na Tomášově tedy můžete strávit za skvělou cenu 2790,- Kč (menu a ubytování).

Věříme, že svátek zamilovaných prožijete s tou správnou osobou a hlavně v prostředí, ve kterém se budete cítit dobře!