Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Získali jsme Certifikát výjimečnosti!

Byli jsme oceněni za vynikající služby! Hotel Tomášov získal ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jsme získali na cestovatelském webu TripAdvisor.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 
 

Články

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět.


Dopolední odborná část přinesla příspěvky, které se vztahují k různým oblastem, aspektům, formám a cílům motivace, jak ji baťovský systém využíval. Druhý blok byl věnován vybraným studentským prezentacím projektu Baťovská hesla dříve a dnes, kdy si studenti škol jedno z hesel vybrali, zamysleli se nad jeho významem v minulosti i dnes. Baťovská hesla byla a stále jsou velmi důležitá - jsou totiž nadčasová. Jejich obsah a smysl je nezpochybitelný.

Závěr dopoledního programu byl věnován projekci filmu Jiřího Žáka Mateřské město.

Konec semináře byl věnován besedě s vnučkou Jana Antonína Bati, paní Dolores Baťa Arambasic, která se účastnila celého programu a v průběhu svého pobytu ve Zlíně byla ubytována právě u nás na Hotelu Tomášov. Při jejím živém a velmi dynamickém popisu událostí, které se do historie rodiny Baťů mile i nemile obtiskly, celý sál institutu burácel smíchy anebo zamyšleně pokyvoval hlavou. Prostor byl i na dotazy a nebylo jich málo. Paní Dolores Baťa Arambasic na každý dotaz ráda odpověděla a celý program se protáhl místo do původních 18h až do večerních hodin.

Pořadatelé semináře zároveň využili laskavosti České televize a tvůrců dokumentu ze seriálu Šumné stopy, dílu nazvaného Brazílie Jan Antonín Baťa, architekta Davida Vávry a režiséra Radovana Lipuse, kteří film loni v listopadu v Brazílii natáčeli. I tito tvůrci byli ubytováni u nás na hotelu a dle jejich pozitivních reakcí při odjezdu byli s našimi službami velmi spokojení. I s těmi se po projekci dokumentu vedla zábavná diskuze, kterou byla součástí i Hana Kuslová, historička Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně, které celou akci pořádalo.

Jsme rádi, že jsme mohli prezentovat náš hotel na této zajímavé akci a těšíme se na příště.