Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Získali jsme Certifikát výjimečnosti!

Byli jsme oceněni za vynikající služby! Hotel Tomášov získal ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jsme získali na cestovatelském webu TripAdvisor.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 
 

Články

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Aneb TÝDEN S KLUBEM ABŠ NA TOMÁŠOVĚ "POD ZÁŠTITOU TĚCH, KTEŘÍ TO ZAŽILI"


Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Celý týden byl doslova nabitý zajímavými akcemi.

 

V pondělí 14.9. se uskutečnilo slavnostní zahájení a vernisáž doposud nezveřejněných fotografií s názvem Baťova Shanghai. 

V úterý 15.9. se konaly přednášky a všeobecná diskuze, prohlídka Hotelu Tomášov, setkání s absolventy a členy ABŠ a k poslechu hrála živá hudba - cimbálovka. Vystaven byl luxusní vůz Jaguar, se kterým jste se mohli projet po okolí. 

Ve středu 16.9. jste se mohli zúčastnit přednášky "V rychlosti je síla" rally legendy o disciplíně a přístupu nejen při rally, ale i v životě. 

Ve čtvrtek 17.9. si účastníci akce vychutnávali řízenou degustaci vína, která byla doplněna o zajímavou přednášku.

A nakonec v pátek 18.9. došlo ke slavnostnímu ukončení oslav a nastartování nové vzájemné spolupráce se sympatizanty a příznivci filozofie T. Bati.

 

Celý týden byl opravdu úžasný a my všichni, kteří jsme měli možnost u této krásné akce být, s úsměvem na tváři vzpomínáme.

Doufáme, že se u nás na Tomášově v budoucnu bude konat více takových akcí. Nicméně stále platí, že výstava Baťova Shanghai je stále ke zhlédnutí ve vestibulu hotelu, takže neváhejte a navštivte nás!

 

Děkujeme Klubu absolventů Baťovy školy práce za krásné dny, které Tomášov hezky oživily.