Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Získali jsme Certifikát výjimečnosti!

Byli jsme oceněni za vynikající služby! Hotel Tomášov získal ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jsme získali na cestovatelském webu TripAdvisor.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 
 

Články

Svatomartinské hody

Od soboty 11.11. se v Restauraci Tomášov můžete těšit na svatomartinské hodování. Na svatého Martina je zvykem degustace mladých vín a konzumace pečené husy. Máte i vy chuť na husu, sladkokyselé zelí a bramborový knedlík? Nedělejte si starosti s přípravou tohoto pokrmu doma, pozvěte svou rodinu nebo přátele do Restaurace Tomášov. Připravenou pro Vás budeme mít i nabídku mladých vín, které se jednoznačně ke svatomartinské huse hodí.


Svatomartinské hody

 
 
Každý milovník dobrého jídla a vína se jistě těší na 11.11. - svátek má sv. Martin. A my jsme se rozhodli udělat Vám radost.
 
 
 
Co jsme si pro Vás připravili?
 
  • Drůbková polévka
  • Pečené husí stehno, jako přílohu můžete zvolit -  červené zelí, bílé zelí, špekové knedlíky, houskové knedlíky a bramborové knedlíky
  • Čokoládový fondant s malinovým coulis
 
Příprava husy, zelí i špekových knedlíků není úplně jednoduchá a jistě nám dáte za pravdu, že chutná nejlépe, když Vám ji někdo naservíruje a to i spolu s dobrým mladým vínem.
 
V Restauraci Tomášov se postarají o to, aby Vaše chuťové buňky odcházely spokojené a břicha příjemně naplněné.