Soukromé akce

Plánujete-li oslavu narozenin, výročí, promoci, křtiny nebo svatbu, zorganizujeme Vám akci přímo na míru. Po bližší specifikaci a osobní schůzce Vám pomůžeme sestavit slavnostní menu dle Vašich požadavků, založíme Vám tabuli až pro 40 osob, postaráme se o výzdobu interiéru, pomůžeme Vám vybrat vhodnou hudbu. Naši proškolení zaměstnanci jsou připraveni zajistit kompletní organizaci Vaší hostiny a zaručit Vám její bezproblémový průběh.

Vedle stylové nekuřácké restaurace s příjemným posezením a výhledem do přírody můžete využít také salonek s kapacitou 35-40 osob, letní terasu nebo foyer.

Pozvaní hosté se mohou  ubytovat ve 4* hotelu Tomášov, který disponuje 15 dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá. Nadstandardně vybavené pokoje nabízí komfortní ubytování s výhledem na Zlín nebo do přírody.

Všechny prostory Tomášova jsou klimatizovány, hostům je k dispozici bezplatné wifi připojení.

Pokud si na Tomášově přejete uspořádat soukromou akci nebo potřebujete více informací, kontaktujte paní Kateřinu Schmidtovou na emailu rezervace@tomasov.cz nebo telefonicky na čísle 577 005 929.

 

Soukromé akce pořádané na Tomášově

Podnikatel roku 28. června 2013

 
Vernisáž výstavy fotografických obrazů Jadrana Šetlíka 18. prosince 2012
 
 
Návštěva pana prezidenta ČR Miloše Zemana 22. září 2014
 
V pondělí 22.9. 2014 se prezident ČR pan Miloš Zeman účastnil slavnostního obědu se členy rady zlínského kraje. Pan prezident, hejtman Zlínského kraje a členové rady poobědvali v naší restauraci Tomášov a připravené menu jim velmi chutnalo. Je to pro nás velká pocta a doufáme, že budeme moci brzy přivítat i další takto důležité hosty. Děkujeme!
 
Připravované menu
 

 

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ, 14. - 18.9.2015

Aneb TÝDEN S KLUBEM ABŠ NA TOMÁŠOVĚ "POD ZÁŠTITOU TĚCH, KTEŘÍ TO ZAŽILI" 

Reportáž z akce najdete ZDE.