Svatby

 

 

Denisa a Martin Seidlovi, svatba 2.9.2017

 

Denisa a Martin si vybrali den 2.9. 2017, aby si řekli své ANO. Tento den se stal pro dvojici novomanželů nezapomenutelným. Personál Restaurace Tomášov se postaral o tabuli, hostinu i výzdobu podle přání a požadavků páru. Svatební hostina začala přípitkem Bohemia sekt Demi. Jako předkrm se podávala zveřinová paštika s brusinkovým přelivem a opékaným toastem, polévka byla slepičí vývar a hlavním chodem byla filírovaná vepřová panenka s jemnou bylinkovou omáčkou, opékaným bramborem a grilovanou zeleninou. Pilo se, tančilo se a hodovalo. Přišlo i na tradiční svatební zvyky a tradice, jako je první novomanželský tanec nebo házení kyticí. A protože počasí ten den přálo, vznikly krásné fotografie a svatebčané si mohli užít pouštění balonků s přáníčky. Tak ať se vaše přání splní a ještě jednou novomanželům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí ve společném životě! Krásné fotografie, na kterých jsou zvěčněny ty nejkrásnější okamžiky, si můžete prohlédnout níže ve fotogalerii.

 

Kristýna a František Hanko, svatba 25.6.2016


"Rádi bychom Vám s manželem ještě dodatečně poděkovali za výborné služby, přístup a servis od Vás a personálu hotelu Tomášov. Se vším jsme byli velice spokojení! A taktéž všichni svatebčané vše na hotelu jen chválili a chválili. :) 
Výzdoba a dekorace byly moc povedené a sladěné, což ocenila zejména ženská část svatebčanů, která mi ji chválila a ptala se, kdo nám to vše tak krásně nadekoroval. Svatební menu, dezerty ani raut neměly chybu. Opět si snad každý z našich hostů vše vychvaloval a neveděl, co má ochutnat první, jelikož vše vypadalo lákavě! I za výběr prostředí jsme dostali mnoho kladných bodů, jelikož všichni ocenili umístění u lesa, mini parčík a samotné designové prostředí hotelu a restaurace. I pokoje a jejich vybavení a design udělalo na zůstávající rodinu velký dojem. O chutné snídani ani nemluvě. Taktéž pochválili veškerý personál, který se o ně vzorně staral a byl vstřícný a příjemný. Tudíž jsme byli všichni opravdu naprosto spokojení a určitě bychom Vás doporučili všem. I tak už několik svatebčanů prohlásilo, že pokud pojedou do Zlína, tak už ví, kde se mají zastavit - aspoň na oběd apod. Ještě jednou Vám tedy moc děkujeme za vše! Velice dobře se nám s Vámi spolupracovalo a určitě se na Tomášově s manželem taky brzo zastavíme na něco dobrého."

Svatba, novomanželé Mlýnkovi, 30.4.2016

 

Poslední dubnový den 30.4.2016 si u nás na Tomášově řekli své ano nyní už novomanželé Mlýnkovi. Svatba to byla opravdu nádherná a pro náš tým to byla velká výzva.

Počasí ten den přálo, a tak se celý obřad mohl odehrát v našem nově zrekonstruovaném hotelovém parčíku, kde jsme krátce před tím zprovoznili i stylovou kašnu. Po zaznění romantického "ANO" se všichni svatebčané přesunuli do naší restaurace, kde si všichni připili na štěstí novomanželůBohemia sektem rosé s ovocem. Jako předkrm se podávala domácí zvěřinová paštika s opekánou bagetkou. Polévka byl slepičí vývar s játrovými knedlíčky, nudlemi a zeleninou a hlavní chod byl sestaven z filírované vepřové panenky se švestkovou omáčkou a opekáných brambor. Jako dezert se nakrájel vynikající svatební dort.

Po jídle se na naší zahrádce restaurace svatebčané bavili pomocí tradičních svatebních her, při kterých se všichni moc nasmáli. Celou slavnostní a radostnou atmosféru zakončil tanec všech zúčastněných v našem hotelovém vestibulu.

Jednalo se o úžasnou svatbu, na kterou budeme rádi vzpomínat a přejeme tímto novomanželům mnoho radostných okamžiků a šťastný život!

Více ze svatební atmosféry načerpejte v následující fotogalerii:

 

Svatba 10. října 2015

Svatba 4. července 2015

 

Restaurace Tomášov a Hotel Tomášov jsou oblíbeným místem konání svateb hlavně proto, že se o Váš důležitý den stará množství profesionálů a díky umístění v klidné lokalitě máte dostatek soukromí v blízkosti přírody. Svatební veselení pak probíhá přesně podle Vašich představ.

Tato svatba nebyla výjimkou, hosté se celou dobu skvěle bavili a jídlo bylo výborné. Na štěstí novomanželů se přípíjelo sklenkou Bohemia sekt brut s ovocem, jako předkrm se podávala zvěřinová paštika s opékanou bagetkou, polévka byla slepičí s domácími nudlemi a játrovými knedlíčky a hlavní chod svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem.

Poté se hosté mohli občerstvit na rautu - zde byl hovězí guláš, filírovaná vepřová panenka s hříbky, pečené brambory s anglickou slaninou a cibulkou, losos na kopru s mořskou solí, mini pizzy, špízy z cherry rajčátek a mozarelly, listový salát se schwarzwaldskou šunkou a kozím sýrem, čerstvé ovoce a spousta dalších dobrot.

Po jídle se pokračovalo v rytmu dobré hudby v našem hotelovém vestibulu. Zkrátka správná svatba plná nezapomenutelných okamžiků!

 

Michaela a Martin Gajdošíkovi, svatba 6.6.2015

 

"Chtěli bychom Vám i všemu personálu upřímně a z celého srdce poděkovat za vše, co jste pro nás udělali! Vytvořili jste pro nás opravdu velice příjemné prostředí, kde jsme se všichni cítili skutečně fantasticky a pomohli jste velkým dílem přispět k báječné atmosféře pro nás tak významného dne.  Veškerý servis byl perfektní, dámy které se o nás staraly byly velmi milé,vstřícné a neskutečně pozorné. Neustále se nám věnovaly a naprosto příkladně, profesionálně, ale velmi mile nám všem byly nápomocny. Musím také zmínit pány kuchaře, jelikož pokrmy, které nám byly servírovány neměly chybu a byly vynikající. Skutečně jsem slyšel od všech jen samou chválu a nikdo si na jídlo ani malinko nestěžoval, ba naopak. Také grilování na terase bylo dokonalé a všichni si ho neskutečně pochvalovali a byli velmi mile překvapeni až zaskočeni, jelikož nikdo z hostů se s něčím podobným na svatbě ještě asi nesetkal - skvělý nápad!!! Prostředí "Tomášova" se dne 6.6.2015 stalo pro nás místem,kde jsme se fantasticky cítili a velmi příjemně strávili tento pro nás významný den. A hlavně díky Vám a zaměstnacům "Tomášova" budeme vzpomínat na tento den jen v dobrém a budeme se zde rádi vracet. Skvělé refence z našich úst jsou samozřejmostí!!!"

FOTOGALERIE se svateb uskutečněných v Hotelu Tomášov a Restauraci Tomášov