Nepřehlédněte

Festival NEZNÁMÁ ZEMĚ 2017!

I tento rok od 19. do 30. dubna ožívá Zlín festivalem cestovaní, sbližování a poznávání kultur. Více na www.neznamazeme.cz

Projekt HODINA ZEMĚ 25. března na Tomášově

V sobotu 25. března od 20.30h jsme se už poněkolikáté zapojili do projektu HODINA ZEMĚ, díky kterému na šedesát minut lidé zhasnou své byty, domy, památky a firmy po celé České republice. Tato mezinárodní akce se uskutečnila na podporu ochrany klimatu země a jako členové Asociace hotelů a restaurací ČR se připojujeme ke společnému projevu, že nejsme lhostejní k budoucnosti naší planety! Více info ZDE.

Získali jsme Certifikát výjimečnosti!

Byli jsme oceněni za vynikající služby! Hotel Tomášov získal ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jsme získali na cestovatelském webu TripAdvisor.

Garden Food Festival Zlín 2016

Historicky první Garden Food Festival uskutečněný ve Zlíně se nesl v duchu baťovských gastronomických tradic. A zahájili jsme ho 2. září v 19h slavnostní večeří v Restauraci Tomášov! Více info ZDE.

Hotel a restaurace Tomášov součástí projektu ZLÍN DESIGN WEEK! 

Jedná se o sedmidenní festival designu, jehož cílem je přinést design jak do výstavních síní, tak přímo do ulic Zlína nebo veřejného prostoru. Letošní druhý ročník provázelo téma — Prachy. O tom, jak důležitý design je nebo jaká je jeho reálná hodnota, se diskutovalo na Konferenci design & marketing. Na tuto konferenci dodávala občerstvení naše Restaurace Tomášov!  Stejně tak na Opening party. Více info najdete ZDE.

Restaurace Tomášov se zúčastnila veletrhu svatebních služeb a módních trendů SVATBA NANEČISTO 2015

Zúčastnili jsme se svatebního veletrhu Svatba nanečisto, který se uskutečnil v sobotu 14. listopadu od 10h v prostorách zámku v Napajedlích. Více info na www.svatbananecisto.cz.

Oslavy 90 let založení Baťovy školy práce - Klub ABŠ

Ve dnech 14. - 18.9.2015 se v našich prostorách hotelu a restaurace na Tomášově konaly oslavy 90 let založení Baťovy školy práce s Klubem ABŠ. Reportáž a fotogalerie ZDE.

Hotel Tomášov účastníkem semináře MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU

15. září se ve 14|15 Baťově institutu odehrával seminář MOTIVACE V BAŤOVSKÉM SYSTÉMU, jehož program byl věnován 50. výročí úmrtí Jana Antonína Bati, který byl nástupcem a pokračovatelem zakladatele firmy Baťa a bratra - podnikatele Tomáše Bati. Protože je Hotel Tomášov s těmito osobnostmi úzce spjat, nesměli jsme zde chybět. Reportáž ze semináře najdete ZDE.

Dětský den 2015

Jaký byl Dětský den pořádaný 6. června 2015 Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie ve Zlíně? Report a fotky ZDE.

 
 

Wellness

Nově otevřené Wellness Centrum

 

Wellness Centrum je k dispozici hotelovým hostům i veřejnosti denně v čase od 10.00 do 22.00 hod.

Informaci o volné kapacitě získáte na telefonních číslech 577 005 918 nebo 577 005 915.

E-mail: wellness@tomasov.cz

 

Co vše zde naleznete:
  • Moderně koncipovaný Whirlpool s teplou vodou 35 - 37°C, pro jednotlivce či skupinu max. 6 osob, s multifunkčními tryskami, s intimním osvětlením
  • Finská sauna pro max. 4 osoby s možností použití ochlazovací sprchy nebo vědra se studenou vodou
  • Kneippův chodník s volně loženými oblázky
  • Odpočinková lůžka a křesla z masivu
  • Relaxační masáže zaměřené na regeneraci celého těla
  • Tělocvičnu (10 x 5m) s parketovou podlahou, vybavenou zrcadlovou stěnou, klimatizací, audio/video technikou vč. bezdrátového mikrofonu, stropní konzolí na TRX cviky pro celkem 7 osob, dřevěnými ribstoly (žebřinami) a lavičkami
  • Šatní uzamykatelné skříňky

 

Důležité informace

V prostorách Wellness centra dbáme na dodržování klidu a respektování soukromí návštěvníků, proto je nutné návštěvu s požadovanými službami vždy předem objednat na telefonním čísle: 577 005 918 nebo 577 005 915.

V rámci použití sauny a Whirlpoolu je návštěvníkům k dispozici prostěradlo, za příplatek k zapůjčení osuška a župany, k zakoupení panfofle. Prosíme, dbejte o životní prostředí, šetřete volně dostupným prádlem. Po skončení relaxace jsou k jeho odložení určeny sběrné koše.

Občerstvení (nápoje) zapůjčení županu či zakoupení pantoflí poskytujeme v recepci Wellness centra, viz pultový ceník.

Děti od 3 do 14 let mají vstup do Wellness centra pouze v doprovodu svých zákonných zástupců.

Poznámky:              

Děti (věk 3 – 14 let)

Mladiství (15 – 18 let), dospělí