Masáže

Masáže na Hotelu Tomášov

Hotel Tomášov nově nabízí masáže pro veřejnost i hotelové hosty. Maséři zajistí profesionální péči o Vaše tělo. Nabízíme masáže klasické, relaxační, bylinné či luxusní rituály Pure Fiji.  Masérna se nachází ve stejném podlaží jako tělocvična a wellness centrum, avšak je to zcela oddělená místnost pro zajištění soukromí všech návštěvníků. Před některými druhy masáží doporučujeme navštívit saunu, která je součástí nového a moderního wellness centra na Tomášově.

Nabídku masáží si můžete prohlédnout níže. Vyberte si tu svou. 

Přijďte si dopřát relaxaci, nechte si hýčkat profesionálními maséry na hotelu Tomášov. Budete odcházet s příjemným pocitem v celém těle. Rezervace masáží nutná předem.

 

NOVINKA ! 

ceník platný od 7.3.2019

 

SPORTOVNÍ MASÁŽ - 45 min 450 Kč  / 60 min 550 Kč  /90 min 800 Kč

Sportovní masáž je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou, nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ - 45 min 450 Kč  /  60 min 550 Kč  /  90 min 800 Kč

Relaxační masáž je určena k relaxaci, odpočinku, rychlému nabrání nových sil a celkové harmonizaci těla a ducha. Pokud bojujete s každodenním stresem, jste pod neustálým tlakem v práci i doma a potřebujete se uvolnit, relaxační masáž je vhodná právě pro Vás.

 

REFLEXNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ - 45 min 450 Kč  /  60 min 550 Kč  /  90 min 800 Kč

Reflexní lymfatická masáž je metoda stimulovaní oběhu lymfy reflexně. RLM podporuje oběh lymfy - tím se zvyšuje vypouštění škodlivin ( detoxikace organismu), zvyšuje se imunita a zlepšuje psychika. Výhodné je, že se zároveň reflexně stimulují další orgány, především ty odpovědné za odvod škodlivin.

 

REFLEXNÍ MASÁŽ PŘES PLOSKU NOHY - 60 min 550 Kč

RLM je metoda stimulování oběhu lymfy reflexně - přes reflexní plosky na nohou. Podporuje oběh lymfy - tím se zvyšuje vypouštění škodlivin  ( detoxikace organismu), zvyšuje imunita a zlepšuje psychika. Výhodné je, že se zároveň reflexně stimulují další orgány, především ty odpovědné za odvod škodlivin.

 

PROTIMIGRÉNOVÁ - 45 min 450 Kč

Masáž pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Jedná se o relaxační a komplexní masáž šíje, hlavy a ramen. Působením na citlivé body při ní dochází k uvolňování bolesti , zlepšení celkového stavu a nálady klienta.

 

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ HLAVY A DEKOLTU - 45 min 500 Kč

Jedná se o o protistresovou masáž, kde dochází k odbourávání stresu a celkového navození příjemného pocitu.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - 30 min 350 Kč

Zrelaxuje celé tělo. Sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii

 

UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE - 45 min 600 Kč

Očistné tělové a ušní svíce se používají na zmírnění bolestí a jako pomoc při odstranění zánětů a otoků. Během aplikace dochází ke zklidnění a uvolnění psychiky.

 

PROCEDURY

 

MOŘSKÁ ŘASA - 120 min / 1 300 Kč

Řasy mají na organismus celkově podporující a léčivě ozdravujicí vliv. Pomáhají zlepšit procesy výměny, normalizují složení mikroelementů v tkáních, obnovují ochrannou sílu organismu díky posílení imunity. Celá procedůra má prioritně detoxikační účinek.

 

ZELENÝ ČAJ - 120 min / 1 300 Kč

Příjemná masáž v kombinaci s krémem ze zeleného čaje tělo pročišťuje jak psychicky, tak i tělěsně od toxinů a dalších škodlivin usazených ve tkáních. Celá procedura má prioritně detoxikační účinek.

 

RELAX - 90 min / 900 Kč

Aromatická relaxační masáž za použití masážní svíce . Po zapálení se bude svíčka postupně transformovat do teplého voňavého a hydratačního oleje. Je to skutečný zážitek pro tělo i mysl. Tato masážní svíčka je vyjímečná svým romantickým, ale i regeneračním a hydratačním účinkem.

 

 

Přijďte si dopřát relaxaci, nechte se hýčkat profesionálními maséry hotelu Tomášov. Budete odcházet s příjemným pocitem v celém těle. Rezervace masáží nutná předem.

E-mail: hotel@tomasov.cz

577 005 915