Masáže

Masáže na Hotelu Tomášov

Hotel Tomášov nově nabízí masáže pro veřejnost i hotelové hosty. Maséři zajistí profesionální péči o Vaše tělo. Nabízíme masáže klasické, relaxační, bylinné či luxusní rituály Pure Fiji.  Masérna se nachází ve stejném podlaží jako tělocvična a wellness centrum, avšak je to zcela oddělená místnost pro zajištění soukromí všech návštěvníků. Před některými druhy masáží doporučujeme navštívit saunu, která je součástí nového a moderního wellness centra na Tomášově.

Nabídku masáží si můžete prohlédnout níže. Vyberte si tu svou. 

Přijďte si dopřát relaxaci, nechte si hýčkat profesionálními maséry na hotelu Tomášov. Budete odcházet s příjemným pocitem v celém těle. Rezervace masáží nutná předem.

 

Candella masáž                                     

50min. / 900 Kč  nebo 80min. / 1000 Kč

V překladu „masáž svíčkou“ - je luxusní masážní a relaxační metodou, relaxační masáž s aromaterapií, která se provádí speciálními relaxačními tahy. Oheň této svíčky nejenže vytváří romantickou a uklidňující atmosféru, ale navíc poskytuje i příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně, ale intenzivně na celé tělo a obnovují jeho energii. Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Jasmínová masážní svíčka: má výrazný relaxační účinek s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku.

  • Levandule: okouzlující čistá vůně, která je nezaměnitelná a typická pro Francii, uvolňuje napětí a stres
  • Japonský lotos: je symbolem čistoty, má výrazné antioxidační a omlazující účinky               
  • Zelený čaj „Vitaoceán“: ideální pro celkovou obnovu energii.

 

Relaxační masáž „Young Living“

50min. / 900 Kč

Esenciální oleje z nabídky společnosti Young Living, vyráběné z čerstvě vypěstovaných rostlin destilovaných parou, jsou vzácnými dary z rostlinné říše s blahodárnými účinky a regeneračními schopnostmi působícími na tělo, mysl i ducha, které jsou známy již po celá staletí. Čisté esenciální oleje se opět dostávají do popředí zájmu jako skvělé řešení potíží spojených s moderním životním stylem. Terapeutické esenciální oleje společnosti Young Living předčí kvalitou, mají na vaše tělo blahodárné účinky díky vůni, přímému vstřebávání pokožkou i trávicí soustavou. Esenciální oleje společnosti Young Living jsou antiseptické, zklidňující, stimulující, blahodárné a přinášejí rovnováhu. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Masáže stimulují krevní oběh, uklidňují nervový systém a uvolňují svalové napětí. Je to voňavé, je to hebké, plné krásy a radosti. Jejich působení je snadné, jako hojivé pohlazení. V neposlední řadě poskytuje relaxaci a pomáhá pozvedat psychiku.

 

Komplexní masáž hlavy

40min. / 700 Kč

Cílem komplexní masáže hlavy je kromě jiného také urovnání a harmonizace mozkových vln, zklidnění a uvolnění všech aspektů mysli. Jde o přerušení cyklických rušivých toků myšlenek, které probíhají v našem mozku. Harmonizaci levé a pravé mozkové hemisféry začíná docházet již od počátku masáže, proces se zintenzivní během masáže vlasové části hlavy. Tento stav má velký harmonizující vliv na tělo a mysl. Komplexní masáž hlavy způsobuje hlubokou relaxaci svalstva i energetických drah.