Masáže

Masáže na Hotelu Tomášov

Hotel Tomášov nově nabízí masáže pro veřejnost i hotelové hosty. Maséři zajistí profesionální péči o Vaše tělo. Nabízíme masáže klasické, relaxační, bylinné či luxusní rituály Pure Fiji.  Masérna se nachází ve stejném podlaží jako tělocvična a wellness centrum, avšak je to zcela oddělená místnost pro zajištění soukromí všech návštěvníků. 

Nabídku masáží si můžete prohlédnout níže. Vyberte si tu svou. 

Přijďte si dopřát relaxaci, nechte si hýčkat profesionálními maséry na hotelu Tomášov. Budete odcházet s příjemným pocitem v celém těle. Rezervace masáží nutná předem.

 

NOVINKA ! 

ceník platný od 1.10.2019

 

SPORTOVNÍ MASÁŽ - 45 min 500 Kč  / 60 min 600 Kč  /90 min 850 Kč

Sportovní masáž je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou, nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ - 45 min 500 Kč  /  60 min 600 Kč  /  90 min 850 Kč

Relaxační masáž je určena k relaxaci, odpočinku, rychlému nabrání nových sil a celkové harmonizaci těla a ducha. Pokud bojujete s každodenním stresem, jste pod neustálým tlakem v práci i doma a potřebujete se uvolnit, relaxační masáž je vhodná právě pro Vás.

 

REFLEXNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ - 45 min 500 Kč  /  60 min 600 Kč  /  90 min 850 Kč

Reflexní lymfatická masáž je metoda stimulovaní oběhu lymfy reflexně. RLM podporuje oběh lymfy - tím se zvyšuje vypouštění škodlivin ( detoxikace organismu), zvyšuje se imunita a zlepšuje psychika. Výhodné je, že se zároveň reflexně stimulují další orgány, především ty odpovědné za odvod škodlivin.

 

REFLEXNÍ MASÁŽ PŘES PLOSKU NOHY - 60 min 600 Kč

RLM je metoda stimulování oběhu lymfy reflexně - přes reflexní plosky na nohou. Podporuje oběh lymfy - tím se zvyšuje vypouštění škodlivin  ( detoxikace organismu), zvyšuje imunita a zlepšuje psychika. Výhodné je, že se zároveň reflexně stimulují další orgány, především ty odpovědné za odvod škodlivin.

 

PROTIMIGRÉNOVÁ - 45 min 500 Kč

Masáž pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Jedná se o relaxační a komplexní masáž šíje, hlavy a ramen. Působením na citlivé body při ní dochází k uvolňování bolesti , zlepšení celkového stavu a nálady klienta.

 

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ HLAVY A DEKOLTU - 45 min 550 Kč

Jedná se o o protistresovou masáž, kde dochází k odbourávání stresu a celkového navození příjemného pocitu.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - 30 min 400 Kč

Zrelaxuje celé tělo. Sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii

 

UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE - 45 min 650 Kč

Očistné tělové a ušní svíce se používají na zmírnění bolestí a jako pomoc při odstranění zánětů a otoků. Během aplikace dochází ke zklidnění a uvolnění psychiky.

 

PROCEDURY

 

MOŘSKÁ ŘASA - 120 min / 1 300 Kč

Řasy mají na organismus celkově podporující a léčivě ozdravujicí vliv. Pomáhají zlepšit procesy výměny, normalizují složení mikroelementů v tkáních, obnovují ochrannou sílu organismu díky posílení imunity. Celá procedůra má prioritně detoxikační účinek.

 

 RELAX - 90 min / 900 Kč

Aromatická relaxační masáž za použití masážní svíce . Po zapálení se bude svíčka postupně transformovat do teplého voňavého a hydratačního oleje. Je to skutečný zážitek pro tělo i mysl. Tato masážní svíčka je vyjímečná svým romantickým, ale i regeneračním a hydratačním účinkem.

 

 

Přijďte si dopřát relaxaci. Rezervace masáží nutná předem.

E-mail: hotel@tomasov.cz

577 005 915