Články

Pure Fiji rituály

Hotel Tomášov nově nabízí Rituály Pure Fiji pro dokonalou péči Vašeho těla. Procedury Pure Fiji Vám navodí absolutní uvolnění těla a mysli a jsou ideální v rámci IVF přípravy či před samotným embryotransferem. Pure Fiji nabízí širokou škálu exotických olejů, které si každá klientka před danou procedurou sama zvolí. Nádherně vyživí a detoxikují pokožku a jsou také ideální prevencí strií, které trápí spoustu žen nejen v těhotenství.


Společnost Pure Fiji Vám přináší to nejlepší ze starobylých tradic v kombinaci s pokročilou technologií pro dnešní přírodní péči o tělo.

Nabízí Vám kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků.

Exotické rostliny jsou na ostrovech Fiji sbírány ručně, aby byly zachovány všechny jejich živiny a zaručena nejvyšší kvalita.

Oleje z exotických ořechů a exotická tropická flóra jsou dary oceánu. Cukrová třtina, papaya, ananas, mučenka a zelený kokos jsou sbírány a čerstvé během několika málo hodin zpracovány, aby byly zachovány obsažené účinné látky.


Exotické ořechy, které jsou vysoce ceněny pro své léčivé a regenerační účinky, dokonale vyživují, hydratují a chrání pokožku.
Hlubokomořské rostliny zaručují ochranu před stárnutím pleti způsobeném slunečním zářením a jedinečná tráva NGI, která roste v blízkosti mořského příboje, umožňuje intenzivní hydrataci a zvláčnění kůže.

Tyto přírodní produkty pochází z darů Země a Tichého oceánu a poskytují vše, co je potřebné pro unikátní přírodní péči o tělo.

Více informací o této jedinečné kosmetice naleznete zde.

 

Nabídku rituálů Pure Fiji najdete zde.

Kromě masáží Pure Fiji nabízíme také masky na nohy a ruce, které si můžete zakoupit a nechat se jimi hýčkat během Vaší wellness návštěvy.