Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

POCHUTNEJTE SI NA: vyváženém polední menu, které servírujeme od 11:00 do 13:30.

Svatby a oslavy

Chtěli byste oslavit výjimečnou událost?
Hledáte místo, kde si řeknete konečně "ano"?
Zajistíme, aby byly tyto chvíle radostné, šťastné a především bezstarostné
.

Zorganizujeme jakýkoliv typ oslavy!


Jsme připraveni zajistit kompletní organizaci vaší hostiny a zaručit vám její bezproblémový průběh. Sestavíme pro vás slavnostní menu, rautové občerstvení či catering, založíme vám tabuli pro různý počet osob (maximálně až pro 90 osob), postaráme se o výzdobu a vybereme také vhodnou hudbu. Vedle stylové nekuřácké restaurace s příjemným posezením a výhledem do přírody můžete využít také salonek s kapacitou 25 osob, letní terasu nebo foyer.

Pozvaní hosté se mohou ubytovat v Hotelu Tomášov ****, který disponuje 13 dvoulůžkovými pokoji, 3 rodinnými pokoji a jedním luxusním apartmá. Nadstandardně vybavené pokoje nabízí komfortní ubytování s výhledem na Zlín nebo do přírody.

Ve spodní části budovy pak mohou hosté využít, po předchozí rezervaci, wellness centrum (vířivka, finská sauna, masáže). Všechny prostory Tomášova jsou klimatizovány, hostům je k dispozici parkoviště s nepřetržitým kamerovým systémem a bezplatné wifi připojení.

U nás si užijete akci i v případě, že ji pořádáte.

Postaráme se o to, abyste si vy i vaši hosté plánovanou akci skutečně užili. Veškeré organizační záležitosti vyřešíme za vás.


Rezervace

Pro více informací neváhejte kontaktovat naši vedoucí hotelové části Pavlínu Červinkovou.
tel.: +420 724 873 887 | e-mail: pavlina.cervinkova@tomasov.cz

Nahoru