Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

RESTAURACE: V pátek 27.1. máme ZAVŘENO.
VALENTÝN: Degustační večeře sestavená šéfkuchařem, romantické wellness, noc ve 4*hotelu, snídaně do postele... zarezervujte si svůj termín.

Události

Plánujete-li oslavu narozenin, výročí, zásnuby, vánoční večírek nebo smuteční oslavu, zařídíme vám akci přímo na míru.

Oganizování společenských událostí všeho druhu


Pomůžeme vám sestavit slavnostní menu, raut či catering, založíme vám tabuli pro různý počet osob (maximálně až pro 90 osob), postaráme se o výzdobu, vybereme vhodnou hudbu. Jsme připraveni zajistit kompletní organizaci vaší hostiny a zaručit vám její bezproblémový průběh. Vedle stylové nekuřácké restaurace s příjemným posezením a výhledem do přírody můžete využít také salonek s kapacitou 25 osob, letní terasu nebo foyer.

Pozvaní hosté se mohou ubytovat v Hotelu Tomášov ****, který disponuje 13 dvoulůžkovými pokoji, 3 rodinnými pokoji a jedním luxusním apartmá. Nadstandardně vybavené pokoje nabízí komfortní ubytování s výhledem na Zlín nebo do přírody. Ve spodní části budovy pak mohou hosté využít, po předchozí rezervaci, wellness centrum (vířivka, finská sauna, masáže). Všechny prostory Tomášova jsou klimatizovány, hostům je k dispozici parkoviště s nepřetržitým kamerovým systémem a bezplatné wifi připojení.Rádi pro vás zařídíme


občerstvení (raut studený/teplý, catering, slavnostní menu)
různé oslavy (narozeniny, křtiny, promoce, zásnuby, výročí)
celoroční svatby (rozlučky se svobodou, dámské jízdy)
firemní akce (školení, konference, teambuldingy, vánoční večírky)
smuteční hostiny (možnost dopravy i ubytování)

Rezervace

Pro více informací neváhejte kontaktovat naši vedoucí hotelové části Pavlínu Červinkovou.
tel.: +420 724 873 887 | e-mail: pavlina.cervinkova@tomasov.cz

Nahoru