Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Vítejte v Hotelu Tomášov

Luxusní 4* hotel je situován v klidné a tiché lokalitě s velmi dobrou dostupností centra města. Z budovy je krásný výhled na velkou část města (Baťův mrakodrap, Kongresové centrum, zámek Zlín) i přilehlé okolí.

O odpočinek těla i mysli se postará spa centrum, ve kterém najdete privátní wellness, finskou saunu, sprchy s dubovým ochlazovacím vědrem, kneippův chodník, masáže a fitness tělocvičnu.

Špičkovou gastronomii servíruje restaurace Tomášov. Nejen chutí, ale i výhledem na Hostýnské vrchy a krajské město Zlín se můžete nechat unášet na venkovní terase s relaxační zónou. Venkovní prostory představují také perfektní místo pro různé společenské události.

Historie Hotelu Tomášov

Chtěli byste strávit čas na místě, kde se psaly dějiny značky BAŤA? Pak jste na správné adrese.

Tomášov je dílem architekta Vladimíra Karfíka, který ho pro Tomáše Baťu navrhl v předválečných letech. Funkcionalistická budova z roku 1938 byla elitní školou pro nadané studenty připravované na role vedoucích pracovníků a ředitelů světových továren.

Výuka mladých mužů zahrnovala obchodování, nauku etikety, znalost cizích jazyků a sportovních her pro gentlemany — golf a rugby. A dbalo se také na garderobu. Studenti do školy docházeli v černých žaketech, tmavých proužkových kalhotách, bílých rukavičkách a cylindrech.

Eleganci prostor i odkaz Bati se podařilo udržet díky rozsáhlé a citlivé rekonstrukci z počátku 21.století. Díky tomu můžete prožít neopakovatelnou atmosféru místa s historickým odkazem.

Vše pro vaše pohodlí...

Tomášov je nadstandardní hotelový komplex, který vás nadchne nejen svým moderním prostředím, ale také klidnou lokalitou zasazenou uprostřed přírody, pár kroků od lesa.

Nabízíme 13 dvoulůžkových pokojů, 3 rodinné pokoje a jedno luxusního apartmá, z toho 1 pokoj je bezbariérový – vstup do hotelu je proto mimo hlavní schodiště zajištěn také venkovním výtahem.

Pro zajištění maximálního komfortu náš hotel disponuje konferenčním zázemím, stylovou restaurací s prostornou letní terasou, wellness centrem s vířivkou, finskou saunou, masážemi, fitness tělocvičnou a vlastní lékárnou. Ve stejné budově jako hotel sídlí také Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín.


Aktuality

Volné místo: Manažer destinační společnosti

Volné místo: Manažer destinační společnosti

Přáli byste si pracovat v cestovním ruchu a být součástí projektů, které pomáhají ukazovat krásy Zlínského...

Svatba na Tomášově

Svatba na Tomášově

Katarina & Lukas

Den D byl jak malovaný. Prosluněné počasí, krásná nevěsta, a ta romantická atmosféra, která zaplavila...

Letní kino na venkovní terase

Letní kino na venkovní terase

Vychutnejte si 28. a 29. července letní kino pod širým nebem, a to úplně zdarma.

Co budeme ve spolupráci s krajským...

Více aktualit

Galerie

Řekli o nás

Kontakty

Hotel Tomášov****
U Lomu 638, 760 01 Zlín
Česká republika

Provozovatelem hotelu je společnost ZM - TECH s.r.o.
Grohova 117/21, 602 00 Brno, IČ: 25551868

Na vaši žádost vám recepční rády sdělí možnosti autobusového či vlakového spojení, případně vám vyhledají informace o leteckých linkách či jiných možných způsobech dopravy.

Platební karty

Přijímáme platební karty VISA a MASTERCARD.
Nepřijímáme platební karty American Express.


Zlínsko a Luhačovicko

Zlínsko a Luhačovicko je krajem nebývalých kontrastů. Vedle sebe na jedné straně stojí ojedinělý funkcionalismus Zlína, secesní architektura Luhačovic a na druhé straně valašské dřevěnice, tradice a folklor jižního Valašska. Honosné zámky ve Vizovicích nebo ve Zlíně-Lešné ostře kontrastují s hrady v Brumově-Bylnici, Lukově či Malenovicích.

Zlínsko a Luhačovicko

Nahoru