Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Vítejte v Hotelu Tomášov

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel je situován v klidné lokalitě uprostřed přírody s velmi dobrou dostupností centra města.

O odpočinek těla i mysli se postará spa centrum, ve kterém najdete privátní wellness, finskou saunu, sprchy s dubovým ochlazovacím vědrem, kneippův chodník, masáže a fitness tělocvičnu.

Špičkovou gastronomii servíruje restaurace Tomášov. Nejen chutí, ale i výhledem na Hostýnské vrchy a krajské město Zlín se můžete nechat unášet na venkovní terase s relaxační zónou. Venkovní prostory představují také perfektní místo pro různé společenské události.

Historie Hotelu Tomášov

Chtěli byste strávit čas na místě, kde se psaly dějiny značky Baťa? Pak jste na správné adrese.

Tomášov je dílem architekta Vladimíra Karfíka, který ho pro Tomáše Baťu navrhl v předválečných letech. Funkcionalistická budova z roku 1938 byla elitní školou pro nadané studenty připravované na role vedoucích pracovníků a ředitelů světových továren.

Výuka mladých mužů zahrnovala obchodování, nauku etikety, znalost cizích jazyků a sportovních her pro gentlemany — golf a rugby. A dbalo se také na garderobu. Studenti do školy docházeli v černých žaketech, tmavých proužkových kalhotách, bílých rukavičkách a cylindrech.

Eleganci prostor i odkaz Bati se podařilo udržet díky rozsáhlé a citlivé rekonstrukci z počátku 21.století. Díky tomu můžete prožít neopakovatelnou atmosféru prvorepublikové architektury doladěnou o moderní prvky.

Vše pro vaše pohodlí...

Tomášov je nadstandardní hotelový komplex, který vás nadchne nejen svým moderním prostředím, ale také klidnou lokalitou zasazenou uprostřed přírody, pár kroků od lesa.

Hotel disponuje konferenčním zázemím, restaurací s prostornou letní terasou, wellness centrem a vlastní lékarnou pro vaše každodenní pohodlí.


Aktuality

Svatomartinské hody

Svatomartinské hody

Protože je Svatý Martin za rohem, od příštího týdne se můžete těšit na voňavou pečínku.

Svatomartinské posvícení...

Domácí marmeláda z lesního ovoce

Domácí marmeláda z lesního ovoce

Už chvilku jsme tu neměli žádnou novinku, proto bychom to rádi napravili!

Podívejte se, co už brzy najdete v naší...

Novinka: rozšiřujeme nabídku snídaní

Novinka: rozšiřujeme nabídku snídaní

A s novinkami nekončíme!

Rozšířili jsme pro vás snídaňové menu. Kromě snídaně formou švédských stolů si...

Více aktualit

Galerie

Řekli o nás

Kontakty

Hotel Tomášov****
U Lomu 638, 760 01 Zlín
Česká republika

Provozovatelem hotelu je společnost ZM - TECH s.r.o.
Grohova 117/21, 602 00 Brno, IČ: 25551868

Na Vaši žádost Vám recepční rády sdělí možnosti autobusového či vlakového spojení, případně Vám vyhledají informace o leteckých linkách či jiných možných způsobech dopravy.

Platební karty

Přjímáme platební karty VISA a MASTERCARD.
Nepřijímáme platební karty American Express.


Zlínsko a Luhačovicko

Zlínsko a Luhačovicko je krajem nebývalých kontrastů. Vedle sebe na jedné straně stojí ojedinělý funkcionalismus Zlína, secesní architektura Luhačovic a na druhé straně valašské dřevěnice, tradice a folklor jižního Valašska. Honosné zámky ve Vizovicích nebo ve Zlíně-Lešné ostře kontrastují s hrady v Brumově-Bylnici, Lukově či Malenovicích.

Zlínsko a Luhačovicko

Nahoru