Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.


↓ ONLINE REZERVACE
Zarezervujte si jednoduše a pohodlně masáž, ubytování, soukromou vířivku nebo wellness pobyt.

O nás


Vysoko nad Zlínem, pár kroků od lesa, se nachází budova Tomášov, která nese jméno po svém zakladateli Tomáši Bati z dob, kdy to byla ještě elitní škola pro manažery. Detailnější informace o celé historii budovy a jejím zakladateli si můžete přečíst zde.

Vstup do budovy je kromě hlavního schodiště zajištěn také venkovním výtahem, který zajišťuje bezbariérový přístup.


Služby

 Ubytování ve 4* hotelu 

Nabízíme luxusní pokoje s vlastní TV, koupelnou a bezplatnou Wi-Fi. Komfort a pohodlí pokojů doplňuje obložení teplým dřevem. Nechybí ani nádherný výhled na krajské město Zlín nebo uklidňující pohled na les, ve kterém stával dříve zlínský hrad.

Restaurace & prostory

V naší restauraci klademe důraz na dokonale propracovanou harmonii chutí a surovin. Během teplých měsíců máme otevřenou také zahrádku a letní terasu, které jsou perfektním místem pro různé společenské události (svatby, oslavy, významné osobní milníky). Pro firemní účely doporučujeme foyer či konferenční salónek s plátnem a data projektem.

Zdravotní péče

V budově se nachází soukromá klinika specializující se na diagnostiku a léčbu neplodnosti párů z celého světa. Pacientům je zde rovněž k dispozici gynekologická ambulance a plně vybavená lékárna.

Privátní wellness

Pro relaxaci těla a mysli je pro naše ubytované hosty a zároveň i pro širokou veřejnost k dispozici spa zóna nacházející se v klidném suterénu hotelu. Odpočinková zóna se skládá ze soukromé vířivky, finské sauny, masérny a fitness tělocvičny.

Stálá historická výstava

Na památku velkolepého díla T. Bati je ve foyer budovy stálá výstava fotografií zachycující důležité momenty z období, kdy byl Tomášov školou pro manažery chystané na role vedoucích pracovníků a ředitelů továren.

 

tomas-bata

Stálá výstava, 1.patro 

 

Fotogalerie

Nahoru