Restaurace

Restaurace Tomášov poskytuje špičkovou gastronomii s využitím regionálních potravin. Šéfkuchař Jakub Sovják klade důraz především na používání čerstvých a kvalitních surovin.
V týdnu nechybí pestrá nabídka poledního menu včetně sezónního výběru ze salátového baru a tématických specialit.

Provozní doba restaurace

Po - Pá: 7:30—17:00 hod.

So - Ne: Soukromé akce.

KUCHYŇ V PROVOZU PO - PÁ DO 14:00 HOD.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Brány naší restaurace se otevírají už v 7:30, kdy podáváme snídaně formou bufetového rautu, a to až do 10:30. Snídaňová nabídka je bohatá na regionální, sezónní a bio produkty. Na své si přijdou milovníci slaných i sladkých snídaní. Součástí je také nabídka domácích džusů, čajů a kvalitní kávy. Od 11:00 do 14:00 Vám pak nabídneme polední menu s výběrem ze 4 pokrmů a jedné týdenní speciality. Restaurace je však otevřena všem i mimo snídaně a obědy po celou otevírací dobu.

Rezervace

Rádi se s Vámi domluvíme na rezervaci místa v naší restauraci.
tel.: +420 577 005 929 | E-mail: restaurace@tomasov.cz

Naše restaurace nabízí

Kromě oblíbených snídaní, tradičního poledního menu a stálé nabídky je naše restaurace k dispozici k pořádání svateb, soukromých i firemních akcí, a to jak v prostorách restaurace, tak na letní terase hotelu. Samozřejmostí je svatební koordinátorka s dlouholetou zkušenností s pořádáním svateb a prvotřídní catering.


V naší restauraci klademe důraz na čerstvé suroviny s využitím regionálních zdrojů. Moderní technologie a kvalitní výběr potravin je pro nás prioritou. Menu střídáme dle ročního období a nechybí ani výběr z letního salátového baru.

Během víkendů a státních svátků doporučujeme rezervaci stolu předem.

Jakub Sovják
Šéfkuchař restaurace Tomášov