Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Restaurace

Restaurace Tomášov poskytuje špičkovou gastronomii s využitím regionálních potravin. Šéfkuchař Michal Němec klade důraz především na používání čerstvých a kvalitních surovin.
V týdnu nechybí pestrá nabídka poledního menu včetně sezónního výběru ze salátového baru a tématických specialit.

Provozní doba restaurace

Po—Pá: 7:30—19:00 hod.

Brány naší restaurace se otevírají už v 7:30, kdy podáváme snídaně, a to až do 10:00. Snídaňová nabídka je bohatá na regionální, sezónní a bio produkty. Na své si přijdou milovníci slaných i sladkých snídaní. Součástí je také nabídka domácích džusů, čajů a kvalitní kávy. Od 11:00 do 13:30 Vám pak nabídneme polední menu s výběrem ze 3 pokrmů.

Rezervace

Rádi se s Vámi domluvíme na rezervaci místa v naší restauraci.
tel.: +420 577 005 929 | E-mail: restaurace@tomasov.cz

Naše restaurace nabízí

Kromě oblíbených snídaní, tradičního poledního menu a stálé nabídky je naše restaurace k dispozici k pořádání svateb, soukromých i firemních akcí, a to jak v prostorách restaurace, tak na letní terase hotelu. Samozřejmostí je svatební koordinátorka s dlouholetou zkušenností s pořádáním svateb a prvotřídní catering.


V naší restauraci klademe důraz na jednoduchost, poctivost a především výběr kvalitních surovin. Sezónnost a domácí produkty jsou pak samozřejmostí.

V novém jídelním lístku nahlédnete do všech koutů světa a rozhodně doporučujeme Vaše chuťové buňky na závěr odměnit specialitou šéfkuchaře - hruškou Helene, která je francozuszkým průkopníkem moderní kuchyně.

S ohledem na čerstvost všech surovin je nutné vytvořit rezervaci nejméně 24 hod předem.

Tel.: +420 577 005 929
E-mail: restaurace@tomasov.cz

Michal Němec
Šéfkuchař restaurace Tomášov

Nahoru