Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Restaurace

V naší restauraci Tomášov vám poskytneme špičkovou gastronomii s využitím regionálních potravin. Náš šéfkuchař Roman Fiurášek klade důraz především na používání čerstvých a kvalitních surovin.

V pracovním týdnu nechybí pestrá nabídka sladkých i slaných snídaní, poledního menu včetně sezónního výběru ze salátového baru a tématických specialit, které jsou často také v bezlepkové variantě.

Provozní doba restaurace

Po—Pá: 7:30—19:00 hod.

Brány naší restaurace se otevírají už v 7:30, kdy podáváme snídaně, a to až do 10:00. Snídaňová nabídka je bohatá na regionální, sezónní a bio produkty. Na své si přijdou milovníci slaných i sladkých snídaní. Součástí je také nabídka domácích džusů, čajů a kvalitní kávy. Od 11:00 do 13:30 vám nabídneme polední menu s výběrem ze 3 pokrmů.

Rezervace

Rádi se s vámi domluvíme na rezervaci místa v naší restauraci.
tel.: +420 577 005 929 | E-mail: restaurace@tomasov.cz

Naše restaurace nabízí mnohem víc

Kromě oblíbených snídaní, tradičního poledního menu a stálé nabídky je naše restaurace k dispozici k pořádání svateb, soukromých i firemních akcí, a to jak v prostorách restaurace, tak na letní terase hotelu. Samozřejmostí je svatební koordinátorka s dlouholetou zkušenností s pořádáním svateb a prvotřídní catering.


Nahoru