Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

POCHUTNEJTE SI NA: vyváženém polední menu, které servírujeme od 11:00 do 13:30.

Masáže a procedury

Masáže jsou skvělým prostředkem jak ulevit unavenému tělu, zmírnit stres a předcházet zranění, nebo bolestem.
Pro obnovu duševních i fyzických sil nabízíme široké spektrum masáží a procedur.

Sprcha před masáží v našem centru

Na masáž doporučujeme dorazit alespoň o 10 až 15 minut předem. Nabídneme vám možnost osprchovat se, díky čemuž se vaše tělo krásně přohřeje a svaly uvolní. Sprcha před masáží dovolí tělu také snáze absorbovat masážní olejíčky.


Nabídka masáží

Sportovní masáž

45 min 550 Kč | 1 h 650 Kč | 90 min 900 Kč | 2 h 1 150 Kč

Sportovní masáž je založená na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu. Díky tomu vám pomůžou ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou, nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

Relaxační masáž

45 min 550 Kč | 1 h 650 Kč | 90 min 900 Kč | 2 h 1 150 Kč

Pokud bojujete s každodenním stresem, trpíte svalovým napětím z nadměrného sezení u počítače, nebo vás trápí nevhodné držení těla, relaxační masáž je vhodná právě pro vás. Jemnější a pomalejší hmaty harmonizují nervový systém, zmírňují bolesti zad a ztuhlost šíje, odstraňují napětí a přináší pocit hlubokého uvolnění.

Těhotenská masáž

1 h 650 Kč

 Protože při těhotenství čelí mysl i tělo vyšší zátěži,
je důležité více odpočívat. Těhotenská masáž,kterou doporučujeme od 2. trimestru, je velmi citlivá uvolňovací technika, která ulehčuje změny probíhající v těle a současně představuje perfektní přípravu na blížící se porod. Po jejím absolvování se budete cítit svěže a plná síly.

Reflexní masáž přes plosku nohy

45 min 550 Kč | 1 h 650 Kč | 90 min 900 Kč | 2 h 1 150 Kč

Technika reflexní masáže plosky nohou spočívá v jemné tlakové stimulaci bodů, tzv. reflexních bodů – tyto body má na chodidle zastoupen každý orgán lidského těla. Skrze toto působení dochází ke stimulaci nervových zakončení a krevního oběhu. Díky tomu masáž napomáhá zmírnit stres a zároveň se podílí na posílení imunitního systému.

Lymfatická masáž

45 min 550 Kč | 1 h 650 Kč | 90 min 900 Kč | 2 h 1 150 Kč

Lymfatická masáž se skládá z příjemných krouživých pohybů, které mírným podtlakem povzbuzují tok lymfy, jejímž úkolem je odvádět škodlivé látky. Díky této masážní technice dochází k posílení imunitního systému a k detoxikaci těla. Rovněž přispívá k urychlení odbourávání tukových buněk, čímž představuje skvělý doplněk zdravého hubnutí.

Reflexní lymf. masáž přes plosku nohy

45 min 550 Kč | 1 h 650 Kč

Kombinovaná metoda stimulace reflexních bodů spolu s lymfatickou masáží přes plosku nohy vede k pročišťování organismu a uvolňování emočního i fyzického napětí v těle. Napomáhá také zharmonizovat hormonální systém. Tato masáž je vhodná pro ty, kterým nejsou dotyky po celém těle příjemné nebo to jejich zdravotní stav vylučuje (např. po úrazech).

Protimigrénová masáž

45 min 550 Kč | 1 h 650 Kč

Chcete se zbavit třeštivé bolesti hlavy? Protimigrénová masáž, která má relaxační charakter, zahrnuje komplexní masáž šíje, hlavy a ramen. Působením na citlivé body dochází k uvolňování bolesti, zlepšení celkového stavu a nálady. Opakované masáže působí jako prevence bolestí hlavy. Tato masáž rovněž pomáhá při problémech s nespavostí a únavou.

Uvolňující masáž hlavy a dekoltu

45 min 550 Kč | 1 h 650 Kč

Masáž hlavy a dekoltu je příjemná relaxační procedura,
při níž dochází k odstranění nervového napětí a odbourávání toxických látek. Masáž obličeje oddaluje proces stárnutí, protože výrazně posiluje pružnost svalů, díky čemuž je pleť krásně vypnutá a rozzářená. Během stimulace dochází také
k vyhlazení jemných vrásek.

Access Bars

1 h 900 Kč

BARS je velmi šetrná metoda, která využívá 32 bodů na hlavě. Po lehkém doteku na jednotlivé body dochází k uvolnění zablokované energie, která je nahromaděná v oblasti hlavy. Společně s touto energií se uvolní také veškeré vaše myšlenky, pocity a emoce. Po ošetření přichází pocit fyzické i mentální úlevy. S každým opakováním masáže je efekt výraznější.

Ušní a tělové svíce

45 min 700 Kč

Trápí vás otoky, záněty nebo pociťujete nepříjemnou bolest? Pro zmírnění nebo úplné odstranění těchto problémů vyzkoušejte terapii s očistnými tělovými a ušními svícemi. Během jejich aplikace dochází k podpoře hojení ran, útlumu bolesti a ke zklidnění psychiky. Pozitivní účinky jsou zaznamenány také při gynekologických obtížích.

Masáž lávovými kameny

prohřátí zad 1 h 750 Kč | celého těla 90 min 1 000 Kč

Zrelaxujte celé tělo. Sálající teplo z lávových kamenů vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii. Pravidelné hřejivé návštěvy pomáhají také při potížích s trávením – teplo reguluje trávení a léčí potíže se střevní peristaltikou, nebo při léčbě premenstruačního syndromu.

Masáž na míru

cena dle doby masáže

Nenašli jste masáž, která by pro vás byla ta pravá? Máte specifický problém? Chcete ulevit od akutní bolesti? Po dohodě vám naši maséři sestaví masáž na míru.Dopřejte si pravidelný odpočinek


Masáže

Předrezervace masáže


Volejte na tel.: +420 577 005 915 nebo využijte náš kontaktní formulář.
Ozveme se Vám co nejdříve.

 

 

 

 

Položky označené * jsou povinné | Ochrana osobních údajů

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozdějido 48 hod., eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

 

  

Nahoru