Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

ONLINE REZERVACE
Zarezervujte si jednoduše a pohodlně masáž, soukromou vířivku nebo wellness pobyt.

Masáže a procedury

Masáže jsou skvělým prostředkem jak ulevit unavenému tělu, zmírnit stres a předcházet zranění, nebo bolestem.
Pro obnovu duševních i fyzických sil nabízíme široké spektrum masáží a procedur.

Sprcha před masáží v našem centru

Na masáž doporučujeme dorazit alespoň o 10 až 15 minut předem. Nabídneme vám možnost osprchovat se, díky čemuž se vaše tělo krásně přohřeje a svaly uvolní. Sprcha před masáží dovolí tělu také snáze absorbovat masážní olejíčky.


Nabídka masáží

Sportovní masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Sportovní masáž je založená na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu. Díky tomu vám pomůžou ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou, nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

Masáže

Relaxační masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Pokud bojujete s každodenním stresem, trpíte svalovým napětím z nadměrného sezení u počítače, nebo vás trápí nevhodné držení těla, relaxační masáž je vhodná právě pro vás. Jemnější a pomalejší hmaty harmonizují nervový systém, zmírňují bolesti zad a ztuhlost šíje, odstraňují napětí a přináší pocit hlubokého uvolnění.

Masáže

Těhotenská masáž

1 h 750 Kč

 Protože při těhotenství čelí mysl i tělo vyšší zátěži,
je důležité více odpočívat. Těhotenská masáž,kterou doporučujeme od 2. trimestru, je velmi citlivá uvolňovací technika, která ulehčuje změny probíhající v těle a současně představuje perfektní přípravu na blížící se porod. Po jejím absolvování se budete cítit svěže a plná síly.

Masáže

Reflexní masáž přes plosku nohy

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Technika reflexní masáže plosky nohou spočívá v jemné tlakové stimulaci bodů, tzv. reflexních bodů – tyto body má na chodidle zastoupen každý orgán lidského těla. Skrze toto působení dochází ke stimulaci nervových zakončení a krevního oběhu. Díky tomu masáž napomáhá zmírnit stres a zároveň se podílí na posílení imunitního systému.

Masáže

Lymfatická masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Lymfatická masáž se skládá z příjemných krouživých pohybů, které mírným podtlakem povzbuzují tok lymfy, jejímž úkolem je odvádět škodlivé látky. Díky této masážní technice dochází k posílení imunitního systému a k detoxikaci těla. Rovněž přispívá k urychlení odbourávání tukových buněk, čímž představuje skvělý doplněk zdravého hubnutí.

Masáže

Reflexní lymf. masáž přes plosku nohy

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč

Kombinovaná metoda stimulace reflexních bodů spolu s lymfatickou masáží přes plosku nohy vede k pročišťování organismu a uvolňování emočního i fyzického napětí v těle. Napomáhá také zharmonizovat hormonální systém. Tato masáž je vhodná pro ty, kterým nejsou dotyky po celém těle příjemné nebo to jejich zdravotní stav vylučuje (např. po úrazech).

Masáže

Protimigrénová masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč

Chcete se zbavit třeštivé bolesti hlavy? Protimigrénová masáž, která má relaxační charakter, zahrnuje komplexní masáž šíje, hlavy a ramen. Působením na citlivé body dochází k uvolňování bolesti, zlepšení celkového stavu a nálady. Opakované masáže působí jako prevence bolestí hlavy. Tato masáž rovněž pomáhá při problémech s nespavostí a únavou.

Masáže

Access Bars

1 h 1000 Kč

BARS je velmi šetrná metoda, která využívá 32 bodů na hlavě. Po lehkém doteku na jednotlivé body dochází k uvolnění zablokované energie, která je nahromaděná v oblasti hlavy. Společně s touto energií se uvolní také veškeré vaše myšlenky, pocity a emoce. Po ošetření přichází pocit fyzické i mentální úlevy. S každým opakováním masáže je efekt výraznější.

Masáže

Uvolňující masáž hlavy a dekoltu

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč

Masáž hlavy a dekoltu je příjemná relaxační procedura,
při níž dochází k odstranění nervového napětí a odbourávání toxických látek. Masáž obličeje oddaluje proces stárnutí, protože výrazně posiluje pružnost svalů, díky čemuž je pleť krásně vypnutá a rozzářená. Během stimulace dochází také
k vyhlazení jemných vrásek.

Masáže

Ušní a tělové svíce

45 min 800 Kč

Trápí vás otoky, záněty nebo pociťujete nepříjemnou bolest? Pro zmírnění nebo úplné odstranění těchto problémů vyzkoušejte terapii s očistnými tělovými a ušními svícemi. Během jejich aplikace dochází k podpoře hojení ran, útlumu bolesti a ke zklidnění psychiky. Pozitivní účinky jsou zaznamenány také při gynekologických obtížích.

Masáže

Baňkování

1 h 800 Kč

Baňkování slouží k uvolnění a prokrvení ztuhlých míst, které se nejčastěji nachází v oblasti zad a šíje. Tato metoda vám pomůže proti bolestem páteře a zad. Také podporuje krevní oběh, zlepšuje spánek a odstraňuje zažívací potíže. Díky intenzivní možnosti prokrvení působí i účinně proti celulitidě. Stopy na kůži po podtlaku vám vymizí zpravidla do týdne.

Masáže

Masáž lávovými kameny

prohřátí zad 1 h 850 Kč|celého těla 90 min 1100 Kč

Zrelaxujte celé tělo. Sálající teplo z lávových kamenů vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii. Pravidelné hřejivé návštěvy pomáhají také při potížích s trávením – teplo reguluje trávení a léčí potíže se střevní peristaltikou, nebo při léčbě premenstruačního syndromu.

Masáže

Masáž na míru

cena dle doby masáže

Chcete ulevit od akutní a palčivé bolesti? Trápí vás chronické zdravotní obtíže? Máte specifický problém, který vyžaduje individuální řešení? Nebo jste jen nenašli masáž, která by pro vás byla ta pravá? Naši maséři vám po předchozí domluvě rádi sestaví masáž na míru, nemusíte se tak ničeho bát.
Užijte si masáž, která sedne přesně na tělo.

Masáže



Rezervace masáže

Volejte na tel.: +420 577 005 915 nebo využijte online rezervaci.

Online rezervace  

Nahoru