Masáže a procedury

Masáže jsou skvělým prostředkem jak ulevit unavenému tělu, zmírnit stres a předcházet zranění, nebo bolestem.
Pro obnovu duševních i fyzických sil nabízíme široké spektrum masáží a procedur.


Masáže

Sportovní masáž

60 min 600 Kč / 90 min 850 Kč

Sportovní masáž je založena na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu, a tím pomáhají ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou, nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

Relaxační masáž

60 min 600 Kč / 90 min 850 Kč

Relaxační masáž je určena k relaxaci, odpočinku, rychlému nabrání nových sil a celkové harmonizaci těla i mysli. Pokud bojujete s každodenním stresem, jste pod neustálým tlakem v práci i doma a potřebujete se uvolnit, relaxační masáž je vhodná právě pro Vás.

Reflexní lymfatická masáž

60 min 600 Kč / 90 min 850 Kč

RLM je metoda stimulování oběhu lymfy reflexně - přes reflexní plosky na nohou. Podporuje oběh lymfy - tím se zvyšuje vypouštění škodlivin (detoxikace organismu), zvyšuje imunita a zlepšuje psychika. Výhodné je, že se zároveň reflexně stimulují další orgány, především ty odpovědné za odvod škodlivin z těla.

Reflexní masáž přes plosku nohy

60 min 600 Kč

RLM je metoda stimulování oběhu lymfy reflexně - přes reflexní plosky na nohou. Podporuje oběh lymfy - tím se zvyšuje vypouštění škodlivin (detoxikace organismu), zvyšuje imunita a zlepšuje psychika. Výhodné je, že se zároveň reflexně stimulují další orgány, především ty odpovědné za odvod škodlivin.

Protimigrénová masáž

45 min 500 Kč

Masáž pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Jedná se o relaxační a komplexní masáž šíje, hlavy a ramen. Působením na citlivé body při ní dochází k uvolňování bolesti, zlepšení celkového stavu a nálady.

Uvolňující masáž hlavy a dekoltu

60 min 600 Kč / 90 min 850 Kč

Jedná se o protistresovou masáž, kde dochází k odbourávání stresu a celkového navození příjemného pocitu.

Masáže lávovými kameny

60 min 600 Kč / 90 min 850 Kč

Zrelaxuje celé tělo. Sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii.

Ušní a tělové svíce

45 min 650 Kč

Očistné tělové a ušní svíce se používají na zmírnění bolestí a jako pomoc při odstranění zánětů a otoků. Během aplikace dochází ke zklidnění a uvolnění psychiky.

Nahoru