Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.


↓ ONLINE REZERVACE
Zarezervujte si jednoduše a pohodlně masáž, ubytování, soukromou vířivku nebo wellness pobyt.

Masáže a procedury

Masáže jsou skvělým prostředkem jak ulevit unavenému tělu, zmírnit stres a předcházet zranění, nebo bolestem.
Pro obnovu duševních i fyzických sil nabízíme široké spektrum masáží a procedur.

Sprcha před masáží v našem centru

Na masáž doporučujeme dorazit alespoň o 10 až 15 minut předem. Nabídneme vám možnost osprchovat se, díky čemuž se vaše tělo krásně přohřeje a svaly uvolní. Sprcha před masáží dovolí tělu také snáze absorbovat masážní olejíčky.


Nabídka masáží

Sportovní masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Sportovní masáž je založená na pevných a silných masážních tazích, které pronikají hluboko do pohybového aparátu. Díky tomu vám pomůžou ulevit od bolesti svalů a šlach způsobených sportovní aktivitou, nebo jednostranným namáháním. Jedná se o příjemnou aktivitu, která má mnoho pozitivních účinků na tělo, mysl i celkovou kondici člověka.

Masáže

Relaxační masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Pokud bojujete s každodenním stresem, trpíte svalovým napětím z nadměrného sezení u počítače, nebo vás trápí nevhodné držení těla, relaxační masáž je vhodná právě pro vás. Jemnější a pomalejší hmaty harmonizují nervový systém, zmírňují bolesti zad a ztuhlost šíje, odstraňují napětí a přináší pocit hlubokého uvolnění.

Masáže

Těhotenská masáž

1 h 750 Kč

 Protože při těhotenství čelí mysl i tělo vyšší zátěži,
je důležité více odpočívat. Těhotenská masáž,kterou doporučujeme od 2. trimestru, je velmi citlivá uvolňovací technika, která ulehčuje změny probíhající v těle a současně představuje perfektní přípravu na blížící se porod. Po jejím absolvování se budete cítit svěže a plná síly.

Masáže

Masáž klasická a refl. přes pl. nohy

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Technika reflexní masáže plosky nohou spočívá v jemné tlakové stimulaci bodů, tzv. reflexních bodů – tyto body má na chodidle zastoupen každý orgán lidského těla. Skrze to dochází ke stimulaci nervových zakončení a krevního oběhu. Díky tomu masáž, v kombinaci s klasickou masáží, napomáhá zmírnit stres a zároveň se podílí na posílení imunitního systému.

Masáže

Lymfatická masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč|90 min 1000 Kč|2 h 1250 Kč

Lymfatická masáž se skládá z příjemných krouživých pohybů, které mírným podtlakem povzbuzují tok lymfy, jejímž úkolem je odvádět škodlivé látky. Díky této masážní technice dochází k posílení imunitního systému a k detoxikaci těla. Rovněž přispívá k urychlení odbourávání tukových buněk, čímž představuje skvělý doplněk zdravého hubnutí.

Masáže

Protimigrénová masáž

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč

Chcete se zbavit třeštivé bolesti hlavy? Protimigrénová masáž, která má relaxační charakter, zahrnuje komplexní masáž šíje, hlavy a ramen. Působením na citlivé body dochází k uvolňování bolesti, zlepšení celkového stavu a nálady. Opakované masáže působí jako prevence bolestí hlavy. Tato masáž rovněž pomáhá při problémech s nespavostí a únavou.

Masáže

Reflexní lymf. masáž přes plosku nohy

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč

Kombinovaná metoda stimulace reflexních bodů spolu s lymfatickou masáží přes plosku nohy vede k pročišťování organismu a uvolňování emočního i fyzického napětí v těle. Napomáhá také zharmonizovat hormonální systém. Tato masáž je vhodná pro ty, kterým nejsou dotyky po celém těle příjemné nebo to jejich zdravotní stav vylučuje (např. po úrazech).

Masáže

Baňkování

1 h 800 Kč

Baňkování slouží k uvolnění a prokrvení ztuhlých míst, které se nejčastěji nachází v oblasti zad a šíje. Tato metoda vám pomůže proti bolestem páteře a zad. Také podporuje krevní oběh, zlepšuje spánek a odstraňuje zažívací potíže. Díky intenzivní možnosti prokrvení působí i účinně proti celulitidě. Stopy na kůži po podtlaku vám vymizí zpravidla do týdne.

Masáže

Masáž lávovými kameny

prohřátí zad 1 h 850 Kč|celého těla 90 min 1100 Kč

Zrelaxujte celé tělo. Sálající teplo z lávových kamenů vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii. Pravidelné hřejivé návštěvy pomáhají také při potížích s trávením – teplo reguluje trávení a léčí potíže se střevní peristaltikou, nebo při léčbě premenstruačního syndromu.

Masáže

Tejpování & Relaxační masáž

1 h 899 Kč

Relaxační masáž na míru dodá tělu potřebnou úlevu. Poté pomocí speciálních tejpů nalepených na kůži dojde v místě bolesti k podpoře vazů a kloubů. Po aplikaci voděolného tejpu se zmírní tlak na bolestivé místo a dojde k lepší cirkulaci krve. Tejpování může pomoci snížit otoky či ulevit od bolesti také v době těhotenství nebo po porodu.

Masáže

Indická masáž hlavy

1 h 699 Kč

Indická masáž hlavy je založená na použití akupresurních energetických bodů s tradičními dotykovými technikami. Tato kombinace přináší celkové uvolnění nahromaděného napětí, a to jak na fyzické, tak i na psychické úrovni. Báječně ulevuje od pocitu přetažení a stresu a je tak skvělým doplněním klasické masáže zbytku těla.

Masáže

Uvolňující masáž hlavy a dekoltu

45 min 650 Kč|1 h 750 Kč

Masáž hlavy a dekoltu je příjemná relaxační procedura,
při níž dochází k odstranění nervového napětí a odbourávání toxických látek. Masáž obličeje oddaluje proces stárnutí, protože výrazně posiluje pružnost svalů, díky čemuž je pleť krásně vypnutá a rozzářená. Během stimulace dochází také
k vyhlazení jemných vrásek.

MasážeDárkové poukazy a rezervace masáží


Rezervace masáže

Darujte masáž

Nahoru