Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

RESTAURACE: V pátek 27.1. máme ZAVŘENO.
VALENTÝN: Degustační večeře sestavená šéfkuchařem, romantické wellness, noc ve 4*hotelu, snídaně do postele... zarezervujte si svůj termín.

Svatby

Krásné a neopakovatelné okamžiky spojené s vaší svatbou můžete prožít jen jednou v životě. Naší snahou je umožnit vám, aby pro vás byly tyto chvíle radostné, šťastné a především bezstarostné, stejně jako vzpomínky, které si na tento významný den uchováte.

Vše na jednom místě...


Naše prostorná letní terasa nabízí ideální místo pro váš svatební den, a to včetně romantického prvního tance uprostřed přírody. Hotelový park s vodní fontánou poskytuje kouzelnou atmosféru pro chvíli, kdy si konečně řeknete své "ano". K dispozici vám bude také relaxační zóna se zavěšenými houpacími sítěmi a ratanovými lehátky. V případě ukaboněného počasí můžete pro svoji veselku využít krásné prostředí naší restaurace Tomášov a útulného salonku či foyer.

Večer nebo v ranních hodinách na vás bude čekat luxusní novomanželské apartmá s terasou a výhledem na Zlín. Svatebčané se mohou ubytovat v nadstandardně vybavených pokojích s možností výběru výhledu na Zlín nebo les. Všechny prostory jsou klimatizovány, hostům je k dispozici parkoviště s nepřetržitým kamerovým systémem a bezplatné wifi připojení.

Užijte si svůj velký den!Co pro vás rádi zařídíme?

civilní obřad, catering před svatebním obřadem, svatební hostinu a dort, založení sváteční tabule až pro 90 osob, dekorace a květinovou výzdobu, služby fotografa a kameramana, ubytování (svatební apartmá, ubytování svatebních hostů: 13 dvoulůžkových pokojů, 3 rodinné pokoje a 1 luxusní apartmá), návrh a tisk svatebních oznámení, pozvánek ke svatební hostině, jmenovek

Rezervace

Pro více informací neváhejte kontaktovat naši svatební koordinátorku:
telefon: +420 732 732 044 | e-mail: svatby@tomasov.czNahoru