Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Svatby

Krásné a neopakovatelné okamžiky spojené s Vaší svatbou můžete prožít jen jednou v životě. Naší snahou je umožnit Vám, aby pro Vás byly tyto chvíle radostné, šťastné a především bezstarostné, stejně jako vzpomínky, které si na tento významný den uchováte.

VŠE V JEDNOM MÍSTĚ!

Prostorná letní terasa hotelu Tomášov nabízí ideální místo pro Váš svatební den. Hotelový park uprostřed přírody doplněný o vodní fontánu poskytuje nezapomenutelnou atmosféru pro venkovní obřad. K dispozici Vám bude i relaxační zóna se zavěšenými houpacími sítěmi a ratanovými lehátky.

Hotel Tomášov dále disponuje luxusním novomanželským apartmá s terasou a výhledem na Zlín. Svatebčané se mohou ubytovat v 16 nadstandardně vybavených pokojích s možností výběru výhledu na Zlín nebo les.

Všechny prostory Tomášova jsou klimatizovány, hostům je k dispozici parkoviště s nepřetržitým kamerovým systémem a bezplatné wifi připojení.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naši svatební koordinátorku:
Telefon +420 732 732 044 nebo e-mail svatby@tomasov.czNahoru