Wellness & Relax

Celoročně můžete čerpat energii ve wellness centru, které je dostupné jak pro ubytované hosty, tak pro neubytované návštěvníky. Moderně koncipované spa zahrnuje prostorný whirlpool, finskou saunu/sanárium, kneippův chodník, sprchy s dubovým ochlazovacím vědrem, odpočinková lůžka a prostorné šatny s uzamykatelnými skříňkami.

Dopřejte si relaxaci v privátním wellness. Soukromou saunu či lázeň Vám obohatíme sklenicí Bohemia sektu a ovocným talířem. Rovněž si můžete vychutnat aromaterapii, která představuje příjemný prožitek, při nemž se spojuje potěšení z vůně spolu s ozdravnou silou.


Provozní doba wellness centra

10:00—22:00 hod.

Brány našeho wellness centra se otevírají denně v 10:00, kdy je sauna i bazén vyhřátý na ideální teplotu a vše je připraveno pro Váš dokonalý odpočinek. Tisíce bublinek v kombinaci s masážními tryskami zaručí blahodárný účinek pro tělo i mysl.

Ceník

Privátní wellness 120 min. 2 osoby 1299 Kč
(vstup zahrnuje 2x2dcl Bohemia sektu, ovocný talíř a ručníkový servis)

Wellness 120 min. nad 3 osoby 1299 Kč
(vstup zahrnuje ručníkový servis)

Wellness 120 min. ubytovaní hosté 1 osoba 199 Kč.
(vstup zahrnuje ručníkový servis)

Rezervace

Z důvodu zachování komfortu a úrovně poskytovaných služeb prosíme o včasnou rezervaci.
Tel.: 577 005 918 | E-mail: wellness@tomasov.cz

Ideálním místem pro relaxaci a odpočinek je moderní wellness centrum, které dokresluje příjemnou atmosféru Hotelu Tomášov. Unikátní je především vlastní čističkou, která zajišťuje nejvyšší kvalitu vody bez přímého vhazování chlórových tablet do bazénu. Proto je naše wellness vhodné i pro alergiky a osoby se zvýšenou citlivostí.

Barbora Zajíčková
Wellness manažer hotelu Tomášov

Výhodné balíčky a dárkové poukazy

Připravili jsme pro Vás několik výhodných balíčků, díky nimž si můžete vyzkoušet služby našeho wellness cetra za zvýhodněnou cenu. A pokud si přejete obdarovat Vaše blízké originálním dárkem plným relaxace, připravili jsme pro Vás také dárkové poukazy.


Balíčky   Poukazy

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.