Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Wellness & Relax

Celoročně můžete čerpat energii ve wellness centru, které je dostupné jak pro ubytované hosty, tak pro neubytované návštěvníky. Moderně koncipované spa zahrnuje prostorný whirlpool, finskou saunu/sanárium, kneippův chodník, sprchy s dubovým ochlazovacím vědrem, odpočinková lůžka a prostorné šatny s uzamykatelnými skříňkami.

Dopřejte si relaxaci v privátním wellness. Soukromou saunu či lázeň Vám obohatíme sklenicí Bohemia sektu a ovocným talířem. Rovněž si můžete vychutnat aromaterapii, která představuje příjemný prožitek, při nemž se spojuje potěšení z vůně spolu s ozdravnou silou.


Provozní doba wellness centra

10:00—22:00 hod.

Brány našeho wellness centra se otevírají denně v 10:00, kdy je sauna i bazén vyhřátý na ideální teplotu a vše je připraveno pro Váš dokonalý odpočinek. Tisíce bublinek v kombinaci s masážními tryskami zaručí blahodárný účinek pro tělo i mysl.

Ceník

Privátní wellness 120 min. 2 osoby 1299 Kč
(vstup zahrnuje 2x2dcl Bohemia sektu, ovocný talíř a ručníkový servis)

Wellness 120 min. nad 3 osoby 1299 Kč
(vstup zahrnuje ručníkový servis)

Wellness 120 min. ubytovaní hosté 1 osoba 199 Kč.
(vstup zahrnuje ručníkový servis)

Rezervace

Z důvodu zachování komfortu a úrovně poskytovaných služeb prosíme o včasnou rezervaci.
Tel.: 577 005 918 | E-mail: wellness@tomasov.cz

Výhodné balíčky a dárkové poukazy

Připravili jsme pro Vás několik výhodných balíčků, díky nimž si můžete vyzkoušet služby našeho wellness cetra za zvýhodněnou cenu. A pokud si přejete obdarovat Vaše blízké originálním dárkem plným relaxace, připravili jsme pro Vás také dárkové poukazy.


Balíčky   Poukazy

Nahoru