Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Restaurace

Klademe důraz na poctivost, jednoduchost a výběr kvalitních surovin. Díky tomu vám můžeme poskytnout špičkovou gastronomii s využitím regionálních potravin. Nechybí pestrá nabídka sladkých i slaných snídaní, poledního menu, speciálního večerního menu včetně sezónního výběru ze salátového baru a tematických specialit, které jsou často také v bezlepkové variantě.

Stálý A la Carte (jídelní lístek) aktuálně nenabízíme.


Šéfkuchař


Roman Fiurášek, šéfkuchař restaurace

Provozní doba restaurace

Po—Pá: 7:30—19:30 | So—Ne: 8:00—19:30 | Státní svátky 8:00-19:30


Snídaňová nabídka, kterou podáváme přes pracovní týden od 7:30 do 10:00 a o víkendu od 8:00 do 10:00, je bohatá na lokální, sezónní a bio produkty. Na své si přijdou milovníci slaných i sladkých snídaní. Součástí je také nabídka domácích džusů, čajů a kávy.

Od 11:00 do 13:00 vám nabídneme polední menu s výběrem ze 2 pokrmů.

Stálý A la Carte (jídelní lístek) nenabízíme.

Naše restaurace je nekuřácká a disponuje 32 místy k sezení.

Rezervace

Pro večerní menu nás kontaktujte na tel.: +420 577 005 929 nebo na e-mailu: gastro@tomasov.cz.

Naše restaurace nabízí mnohem víc

Kromě oblíbených snídaní, tradičního poledního menu a stálé nabídky je naše restaurace k dispozici k pořádání svateb, soukromých i firemních akcí, a to jak v prostorách restaurace, tak na letní terase hotelu. Samozřejmostí je svatební koordinátorka s dlouholetou zkušeností s pořádáním svateb a prvotřídní catering.


Kontakt

Pro rezervaci svého místa nebo pro více informací nás kontaktujte na tel.: +420 577 005 929

Nahoru